Sweat Sauna Eşofman

Termal Sauna Eşofman Nedir ?

 

Sweat sauna etkisine sahip terleme eşofmanıdır. Hemen mutlaka deneyin. Sweat sauna eşofman özel termal kumaştan üretilmiştir. Gönül rahatlığı ile hemen kullanabilirsiniz. Günlük olarak kullanılan termal eşofman hem bay hemde bayan kullanımına uygundur. Yerli üretim termal sauna eşofman sağlam, dayanıklı, solmaz ve boya vermez kaliteli kumaştan üretilmiştir.

 

Sweat terleme eşofmanı spor, egzersiz ve fitness gibi günlük aktiviteler ile beraber kullanabilirsiniz. Yürürken, koşarken ve dinlenirken 1 ile 2 saat süre ile kullanmanız yeterli olacaktır. Termal eşofman alt ve üst takım olarak tasarlanmıştır. Güvenli ödeme imkanı olan kapıda nakit ve kapıda kredi kartı ile ödeme imkanları ile hemen sipariş verin mutlaka deneyin.

 

Hanımlar evde ev işleri yaparken ve uyurken sauna etkili sweat terleme eşofmanı hemen kullanabilir. Sweat bir terleme eşofmanıdır. Kullanım olarak sabah ve akşam ne zaman isterseniz hemen eşofmanı giyip kullanabilirsiniz. Kampanyalı tanıtım fiyatı ile dayanıklı, sağlam ve kaliteli özel kumaştan imal edilen terleme eşofmanı sweat sauna eşofman siparişi verebilirsiniz.

 

Sweat eşofman beden seçimi nasıl yapılır. Termal eşofman beden seçimi kiloya göre belirlenir. Kaç kilo iseniz beden aralıklarından beden seçimini yapabilirsiniz. Detaylı bilgi ve sipariş için müşteri temsilcilerimize ulaşmanız yeterli olacaktır.

 

Termal Sauna Eşofman Kullanımı !

 

Terleme etkili sweat sauna eşofman alt ve üst olarak takım halinde giyilmelidir. Günlük kullanıma uygun olan termal eşofman bay ve bayan kullanımına uygundur. Sweat terleme eşofmanı kullanım süresi 1 ile 2 saat olması tavsiye edilmektedir. Kullanım süresini tercihen azaltabilir yada artırabilirsiniz. Kullanım zamanı sabah yada akşam olarak uygun saate dilimine ayarlayabilirsiniz.

 

Hanımlar hem ev işlerini yaparken hemde ev işlerinde sonra termal eşofman kullanabilir. Sweat sauna eşofman daha uzun ömürlü olması için çamaşır makinesi ve deterjanlı suda yıkanmamalı, elde yıkamaya uygundur. Terlemeye alerjiniz varsa kullanıma ara verilmeli alerjik sorun giderildikten sonra tercihen tekrar kullanabilirsiniz. Terleme etkili eşofman hemen sipariş verin.

 

Termal Sauna Eşofman Beden Seçimi !

 

Termal etkili sauna eşofman beden seçimi çok kolaydır. Beden seçimi kilo aralığına göre belirlenir. M – Beden (55 – 65) kg, L – Beden (65 – 75) kg, XL – Beden (75 – 90) kg, 2XL – Beden (90 – 105) kg, 3XL – Beden (105 – 125) kg olarak belirlenmiştir. Sweat sauna eşofman siyah ve lacivert olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahiptir. Beden ile ilgili tüm sorularınız için müşteri temsilcilerimize ulaşmanız yeterli olacaktır. Kampanyalı tanıtım fiyatı ile mutlaka deneyin.