Sweat Sauna Termal Eşofman

Sweat Sauna Eşofman Nedir ?

 

Sauna etkisine sahip olan sweat sauna eşofmanı yürürken, koşarken, spor ve egzersiz yaparken dilediğiniz herzaman kullanabilirsiniz. Sweat sauna eşofman günlük spor aktiviteleri (yürüyüş, koşu, ezgersiz, fitness) yada ev işleri ile uğraşırken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sweat sauna eşofman özel kumaş’tan üretilmiş dayanıklı yapıya sahip sauna etkisi yaratan takım halinde (alt ve üst) olarak giyilen sportif olarak tasarlanmış eşofmandır. Unisex olarak giyilen sweat sauna eşofmanı bay ve bayan herkez gönül rahatlığı ile kullanabilir. Sweat sauna eşofman’ın göstermiş olduğu doğal sauna etkisi sağlıklı terleme imkanını size sunacaktır. Sweat sauna eşofmanı evinizde keyif yaparken, dinlenirken ve uyurken bile kullanabilirsiniz.

 

Sweat sauna etkili terleme eşofmanı kullanım esnasından size rahatsızlık vermez. Sweat sauna eşofman’ın özel kumaşı Kore’den ithal edilmiş dayanıklı, sağlam, yıpranmaz ve çekmez özellikte olan mükemmel bir kumaştır.

 

Sweat Sauna Eşofman Kullanımı !

 

Nasıl kullanırım : Sweat sauna etkili terleme eşofmanı kullanımı son derece kolaydır. Eşofman takım halinde (alt ve üst) olarak giyilmelidir. Sweat terleme eşofmanı (unisex) olup bay ve bayan herkez dilediği zaman kullanabilir. Ürün’ü ilk kullanımda 1-2 saat arası kullanabilir, kullanımdan kazanmış olduğunuz deneyimlerinize göre bu kullanım süresini arttırabilir yada azaltabilirsiniz. Sweat sauna terleme eşofmanı tüm spor faliyetlerinde (koşu, yürüyüş, egzersiz, fitness), ev işleri ile uğraşırken, dinlenme esnasından da kullanabilirsiniz. Eşofman’ın kullamında oluşan terin vücut’ta kurumasını engelleyerek, hastalığa sebebiyet verilmemesi için teri emen özellikte atlet yada penye giymeniz önerilir.

 

Paket Gizliliği !

 

Ürün müşteri isteği üzerine içeriği gizli hediye paketi olarak gönderimi gerçekleşir. Müşteri harici kimse gelen kargonun içeriğini göremez ve bilemez şekilde ürüm gönderimi gerçekleşir.

 

Terleme Nedir ve Nasıl Oluşur ?

 

Günlük yaşamda yapılan spor, yürüyüş, koşu vb. aktivitelerde insan terler. Bu terleme fonksiyonu vücut ısısını dengelemek amacı ile oluşan, kişinin istemi dışından gelişen vücut’un göstermiş fonksiyonel bir harekettir. Günlük hayatta yapılan aktivitelerde vücut ısısı yükselir ve ısının dengelenmesi gerekir işte bu aşamada devreye ter bezleri girer. Cilt altında bulunan ter bezleri çalışması ile deri üstünde damlacıklar oluşur, bu damlacıklar buharlaşır deri üstünde ferahlık ve rahatlık yaratır ve ısı dengelenmiş olur. Ter, sıvı ve renksiz olup her insan kendine özgü ter kokusuna sahiptir.

 

Sweat Sauna Eşofman 7/24 Bilgi Merkezi !

 

Sweat sauna eşofman hakkında tüm sorularınızı ve öğrenmek istediklerinizi 7 gün 24 saat hizmet vermekte olan müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir, ürün hakkında detaylı bilgi alabilir, dilerseniz online sipariş formu oluşturabilirsiniz.